Nekla - mobile.ntt.nekla.eu

turystyka-01.jpg 5cf3756c6845c40f940a388f88add115
Biegnę dla Magdaleny
2014-06-16 Artur Kaczmarski
Powrót
Drukuj
Pdf
Wyraź
opinię

Drodzy Biegacze,

 wspólnie z Fundacją PKO Banku Polskiego serdecznie zapraszamy Was do zadedykowania Magdalenie swojego biegu podczas I Nekielskiego Biegu Do Lata.

 Kim jest Magdalena?

Panią Magdalenę czeka w najbliższym czasie zabieg selektywnej rizotomii grzbietowej, która ma zmniejszyć spastyczność mięśni ramion, nóg i tułowia, co pozwoli poprawić jej możliwość chodzenia i ruszania się.

Jak pomóc?

W ramach prowadzonego przez PKO Bank Polski programu „Biegajmy razem” sponsorowane są różne biegi na terenie całego kraju. Podczas nich Bank wraz Fundacją PKO Banku Polskiego organizuje charytatywne akcje biegowe na rzecz osób potrzebujących wsparcia w ratowaniu życia.
Od 2013 roku do akcji włączyło się już około 6 tys. osób, a Fundacja przekazała beneficjentom łącznie około 600 tys. zł.

Wszystkie chętne do biegu na rzecz Magdaleny osoby prosimy o wpisanie się na listę w dniu biegu na stoisku PKO Banku Polskiego przy starcie i udział w biegu z identyfikatorem akcji - kartka z napisem: „Biegnę dla Magdaleny”. Fundacja PKO Banku Polskiego Wasze zaangażowanie przeliczy na darowiznę. Zostanie ona przekazana na konto Fundacji  Pomocy Osobom Niepełnosprawnym Słoneczko, której podopiecznym jest Magdalena.


 

 

Powrót
Drukuj
Pdf
Wyraź
opinię