Nekla - turystyka.nekla.eu

turystyka-01.jpg 30b3fe46bd68c15827abf57334102574
Drugi turniej Leśnych Mistrzostw Polski
2019-08-16 Artur Kaczmarski
Powrót
Drukuj
Pdf
Wyraź
opinię
artykuł archiwalny
W niedziele 21.07 na polu Paintball Armageddon w Nekli odbył się drugi turniej Leśnych Mistrzostw Polski na poziomie regionalnym (Wielkopolska). Do turnieju zgłosiły się następujące drużyny: 
1. Midway Paintball Group - Turek, 2. Wągrowiec Paintball Team - Wągrowiec, 3. Xtrema 1 - Kalisz, 4. Xtrema 2 - Kalisz, 5. OldSkull - Gniezno, 6. NHP Friends - Poznań, 7. Paintball Armageddon - Nekla.
Podczas fazy grupowej zostały wyłonione drużyny, które rozpoczęły walkę o miejsca na podium. Do półfinałów turnieju zakwalifikowały się drużyny z Wągrowca, Turku, Poznania i jeden skład z Kalisza. W finałach spotkała się ekipa NHP Friends oraz Wągrowca, natomiast o trzecie miejsce zawalczyły drużyny Xtrema i Midway. Trzecie miejsce po zasądzonej dogrywce zdobyła ekipa z Kalisza. Emocjonujący finał również po dogrywce wygrywa Wągrowiec Paintball Team, natomiast NHP Friends plasują się na drugiej pozycji. Pozostałe drużyny zajmują kolejno miejsca: 5. OldSkull, 6. Xtrema2, 7. Paintball Armageddon. Punkty zdobyte podczas turnieju zostają dopisane do klasyfikacji generalnej ligi i będą liczyć się w walce o tytuł Mistrza Polski w paintballu leśnym. 
Serdeczne podziękowania dla Paintball Armageddon za przegotowanie pola i oprawy turnieju oraz Burmistrza Miasta i Gminy Nekla za patronat nad turniejem i pamiątkowe statuetki  dla zawodników.       
Adam Gramza

Powrót
Drukuj
Pdf
Wyraź
opinię