Nekla - osp.nekla.eu

turystyka-01.jpg d8463faa59ad8f0e82b3a444f18fa8dc
POWIĄZANE GALERIE
ŚWIĘTO WSZYSTKICH DZIECI!
2017-06-13 Artur Kaczmarski
Powrót
Drukuj
Pdf
Wyraź
opinię
artykuł archiwalny

Na ten dzień czekały wszystkie dzieci!W sobotę 27 maja w nekielskim parku, odbył się festyn z okazji Dnia Dziecka. Tym razem tematem przewodnim był cyrkowy świat!  

Tego dnia dzieci mogły skorzystać z wielu atrakcji. Miały do dyspozycji dmuchane zamki, zjeżdżalnie i tor przeszkód. Nie zabrakło przejażdżek kucykami, malowania buziek i zaplatania warkoczyków. Na naszych małych gości czekały słodkości i napoje oraz kolorowe baloniki.

Była to również wspaniała okazja by uczestniczyć w spektaklu teatralny pn. „Szałaputki”. Pełen humoru spektakl dla najmłodszych widzów z wartką, czasami wręcz dramatyczną akcją opowiadał o przygodach nie do końca rozsądnych kurczaków, które niepomne przestróg swojej mamy wciąż narażały się na niebezpieczeństwa.

Podczas „Cyrkowego Dnia Dziecka” nie mogło zabraknąć sztuczek. Dzieci brały udział w różnych zabawach cyrkowych m.in. chodziły na szczudłach, po linie i tworzyły wielkie kolorowe bańki. Podczas zabawy, przygotowano też konkurencje rodzinne.

Nie zapomnieliśmy również o rodzicach, którzy czekając na swe pociechy, mogli odpocząć w cieniu drzew i skosztować pysznej kawy i wypieków.

1 czerwca z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka, Burmistrz Karol Balicki złożył życzenia najmłodszym mieszkańcom gminy Nekla, a przedszkolakom przekazał kolorowe listy z pięknymi życzeniami oraz upominki.

Wszystkie atrakcje przygotowano po to, aby sprawić jak najwięcej radości dzieciom z okazji Ich święta. Mamy nadzieję, że był to dla nich wspaniały czas pełen wrażeń. 

Aleksandra Kujawa

Powrót
Drukuj
Pdf
Wyraź
opinię